Animes and Mangas Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dosadno vam je?Želite zabavu i druženje?Volite muziku,animee,grafiku?Ili ne?Obožavate anime i mange?Ili ne? Na pravom ste mestu! Admin Team


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

----->Pravila<---------

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1----->Pravila<--------- Empty ----->Pravila<--------- Pet Jun 15, 2012 1:54 am

So Magical

So Magical
Gl.Adminka
Gl.Adminka

1.Ne smete ni na koji način vređati bilo kog člana.Ni na osnovu rase,vere, izgleda ili bilo čega drugog.Ako vas neko i uvredi ''Pametniji popušta'' i javite mi.Ne trebate ići njegovim stopama pa da vi vređate.
2.Ne smete moljkati admine za veću poziciju.Svako će dobiti poziciju koju zaslužuje.
3.Ne smete smarati bilo koga na PM i reklamirati forume preko PM.Ako neko vama ovo radi,samo mi javite.
4.Poželjno je da svaki član poštuje pravopis.
5.Poželjno je da svaki član uredi svoj profil.
6.Ne smete meljati nick više od 5 puta mesečno.
7.Ne smete spamovati.
8.U potpisu ne smete imati više od 3 slike ostalo slobodno stavite u spojler.
9.Ako hoćete da kažete nešto nekom članu imate PM i teme za ćaskanje pa mu tamo pričajte do mile volje.Ali nemojte u nekoj temi koja nije predviđena za to.
10.Ne idite sa foruma zato što vas je neko uvredio,nešto ružno rekao ili bilo šta.Kontaktirajte mene i sve ćemo rešiti mirno i civilizovano.
11.Ne smete da ulazite u tuđi profil i da pišete stvari po profilu.(ovo važi za admine)
12.Članovi nisu dužni da dele svoje lične podatke sa nama.Svako ima pravo na privatnost i svako ima pravo da ne kaže ono što ne želi da kaže.
13.Morate da imate avatar!Avatar možete nemati do 3 dana posle registrovanja a posle vam admin stavlja neki.
14.Niko ne sme reklamirati dok se skupi 60 postova.Čak ni admini ni modovi.
15.Ne pišite velikim slovima,sem ako nešto nije baš baš važno.
16.Pisanje u boji je dozvoljeno samo u RPG-u i Land-ovima.
17.Nema krađa avatara,potpisa ili bilo kakvog materijala,sem ako vam je neko poklonio ili napravio.
18.Post za postom može se pisati ako su prošla 24 sata.
Takođe se može pisati u svojim grafikama i galerijama.
19:Poštujte pravila!!!

Kad neki član prekrši pravilo dobija '' : bounce '' posle 3 '' bounce '' bann je na 2 dana.
Kada opet prekrši pravilo dobija '' scratch '' posle 3 '' scratch '' bann je na 14 dana.
Kada opet prekrši neko pravilo dobija '' Suspect '' posle 3 ''Suspect '' bann je na 21 dana.
Kada opet prekrši neko pravilo dobija '' No '' posle 3 '' No '' bann je na 28 dana.
Kada opet prekši pravilo bann je ZAUVEK!

https://ambf.serbianforum.info

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu