Animes and Mangas Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dosadno vam je?Želite zabavu i druženje?Volite muziku,animee,grafiku?Ili ne?Obožavate anime i mange?Ili ne? Na pravom ste mestu! Admin Team


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Dacina galerija i grafika!!!

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Dacina galerija i grafika!!! Empty Dacina galerija i grafika!!! Ned Apr 15, 2012 5:31 am

Daca

Daca
Član
Član

Radim:
-Avatare (animirane,neanimirane)
-Potpise(animirane,neanimirane)
-Gifove
-RGP likove
-Maskiranje anime likova
-Dodavanje efekata u sliku (ramovi,senke...)


Ovde ću izlagati neke radove,pa,ako se nekome svidi,može da uzme.


2Dacina galerija i grafika!!! Empty Re: Dacina galerija i grafika!!! Ned Apr 15, 2012 11:11 pm

Hate Hate Hate

Hate Hate Hate
Član
Član

Moja narudžba je da anručiš nešto u mojoj grafici i jedan LEP set sa:Lucijom,Louise,Henriettom i Naneti Wink Avatar samo sa Louise Very Happy

3Dacina galerija i grafika!!! Empty Re: Dacina galerija i grafika!!! Pon Apr 16, 2012 3:41 am

Daca

Daca
Član
Član

Ok!

ps.Šta podrazumeva set,to jest,šta sve hoćeš?

4Dacina galerija i grafika!!! Empty Re: Dacina galerija i grafika!!! Uto Apr 17, 2012 7:29 am

Dora

Dora
Član
Član

Set podrazumevaju avatar i potpis.

5Dacina galerija i grafika!!! Empty Re: Dacina galerija i grafika!!! Sre Apr 18, 2012 6:11 am

Daca

Daca
Član
Član

Ok.

Evo,Anja>
Potpis:Dacina galerija i grafika!!! Ohgeklashwggra

Avatar:Dacina galerija i grafika!!! Fjfnbrdb-e

Ako ti se ne sviđa,napraviću novi potpis i avatar.Mada mislim da će ti se svideti.Valjda. bounce

6Dacina galerija i grafika!!! Empty Re: Dacina galerija i grafika!!! Sre Apr 18, 2012 8:58 am

Dora

Dora
Član
Član

Daš mi onu Henrietinu sliku?

7Dacina galerija i grafika!!! Empty Re: Dacina galerija i grafika!!! Sre Apr 18, 2012 11:26 am

Hate Hate Hate

Hate Hate Hate
Član
Član

Pa,lep je Smile

8Dacina galerija i grafika!!! Empty Re: Dacina galerija i grafika!!! Čet Apr 19, 2012 7:16 am

Daca

Daca
Član
Član

~Princess*Hanrietta~ ::Daš mi onu Henrietinu sliku?
EvoDacina galerija i grafika!!! K-hcar

9Dacina galerija i grafika!!! Empty Re: Dacina galerija i grafika!!! Sub Apr 21, 2012 4:09 am

Dora

Dora
Član
Član

Hvala.

10Dacina galerija i grafika!!! Empty Re: Dacina galerija i grafika!!! Sub Apr 21, 2012 5:51 am

Daca

Daca
Član
Član

NNČ

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu