Animes and Mangas Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dosadno vam je?Želite zabavu i druženje?Volite muziku,animee,grafiku?Ili ne?Obožavate anime i mange?Ili ne? Na pravom ste mestu! Admin Team


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ja sam Jully-Chan

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ja sam Jully-Chan Empty Ja sam Jully-Chan Ned Dec 22, 2013 7:45 am

Vaša Jully-Chan


Član
Član

Ne mogu više lagati. Tako da ću ovim sve da priznam.. Daco, samo pročitaj ovu pesmu. Nadam se da ćeš me iskreno voleti kao drugaricu. Ne da više živim u laži.


You live in big lie,
I'm not that girl you always like,
I'm Anelisse, she was right,
Everybody know that, but you don't.
I'm so so sorry.
Say me that, that you isn't mad.
And I'm in big friendship whit you.
So I tell you a truth.


Ne znam više šta da dodam.
Napravila sam novi nalog jer sam zaboravila šifru.
Daco, ako ovo ikada vidiš... želim da znaš istinu. Anju nikada nisam volela, nikada je nisam videla, a činila mi se tako antipatična. Prvi put mi je pokvarila prijateljstvo sa tobom, pa tako i, valjda, sad. Sada kada sam ponovo započela, nije se činilo kao početak. Sve sam znala o tebi, a o sebi malo izmišljala. Sve jedno, ti si me prihvatila. Ti si posebna drugarica. Najbolja drugarica! Možda sam te upoznala preko kompjutera, ali te volim kao drugaricu. Nadam se da i ti mene. Ukoliko Anja ovo vidi želim da zna ovo: sprečila si me 3 puta da se družim sa Dacom! Znaš li koliko sam ljuta? Ne. Jer nemaš pojma ništa. Anja, sram te bilo, glupačo jedna! Mrzim te!

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu